Seletti

Pills szemetes, magasság 27,5 cm, fehér/piros/kék - SELETTI

16 448 Ft
Fogy. ár 17 540 Ft
Fogy. ár -6%
ÁFÁ-val együtt
Pills szemetes, magasság 27,5 cm, fehér/piros/kék - SELETTI
Pills szemetes, magasság 27,5 cm, fehér/piros/kék - SELETTI
Csak néhány darab raktáron
Szállítási idő: 2-5 munkanap
16 448 Ft
Fogy. ár 17 540 Ft
  • 30 napos visszaküldés
Szállítási információk
Csak néhány darab raktáron
Szállítási idő: 2-5 munkanap